Մրցանակներ

2018-2019 ուստարի

 

2017-2018 ուստարի


2016-2017 ուստարի

 


 

2015-2016 ուստարի

 

Առաքելյան Արման

2012թ. Վահագն Դավթյանին նվիրված ասմունքի ամենամյա հանրապետական փառատոն – I մրցանակ:

2012թ. “Երգը բարեկամության կամուրջն է” ռուսական երգի հանրապետական 2-րդ փառատոն – դափնեկիր:

2012թ. Զվարթնոց “հայ երգի մրցույթ-փառատոնի” Դասական երգ անվանակարգում – I մրցանակ:

2012թ. “Շնորհալիներ-2012” Հանրապետական 10-րդ փառատոն – մրցույթ – I մրցանակ:

2013թ. Միջհամայնքային մշակութային 2-րդ ցուցահանդեսի /մարզային “ArtExpo”/ և Մարզային  մշակութային մրցույթ  փառատոնի “ժողովրդական երգի լավագույն անհատ կատարող” անվանակարգում – հաղթող:

2013թ. Երաժիշտ կատարողների “Վերածնունդ” միջազգային V մրցույթ – փառատոն I կարգի – դափնեկիր:

2013թ. “Երգող Արմավիր 2013թ” մանկապատանեկան մարզային առաջին մրցույթ փառատոն – “Հայրենասիրական երգ” անվանակարգում – I մրցանակ:

2013թ. Բուլղարիայի Բուրգաս քաղաքում անցկացված “World  Folk 2013” միջազգային մրցույթ փառատոն “Ժողովրդական երգի” անվանակարգում – դափնեկիր:

Գինոսյան Անահիտ

2-րդ կուրս երգեցողություն

2013թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային մրցույթ-փառատոնի IV կարգի մրցանակակիր

2013թ. “Զվաևթնոց վերածնունդ” հիմնադրամի մրցույթ–փառատոնի III կարգի մրցանակակիր

Ալեքսանյան Արգիշտի

1 կուրս   երգեցողություն    մասնագիտություն

2012թ. Սայաթ-Նովայի 300 ամյակին  նվիրված Հանրապետական մրցույթ-փառատոնի II կարգի մրցանակակիր

2013թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային մրցույթ-փառատոնի II կարգի մրցանակակիր / արծաթե մեդալակիր

Նաջարյան Մելինե

1 կուրս երգեցողություն մասնագիտություն:

2012թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային մրցույթ-փառատոնի I կարգի մրցանակակիր /ոսկե մեդալակիր/:

 

 

 

 

 

 

 

Գուլիկյան Դավիթ

1 կուրս երգեցողություն մասնագիտություն:

2012թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային մրցույթ-փառատոնի IV կարգի մրցանակակիր / բրոնզե մեդալակիր/:

2011թ. Մսանակցել է ԱՄՆ-ի Նյու-Յորք քաղաքում կայանալիք բարեգործական համերգին:

 

 

 

 

 

 

 

Աղաջանյան Արաքսյա

2-րդ կուրս  ,,երաժշտության տեսություն,,  մասնագիտությություն: Քոլեջին կից պրակտիկայի բաժնի, քանոն,, մասնագիտության աշակերտ:

2009 թ     Գյումրու ,, Վերածնունդ,,  միջազգային   մրցույթ-փառատոնի  III  կարգի մրցանակակիր   / բրոնզե մեդալ/

2010 թ.    Գյումրու ,, Վերածնունդ,,  միջազգային   մրցույթ-փառատոնի  II   կարգի մրցանակակիր   /  արծաթե   մեդալ/

2011թ.  Գյումրու ,, Վերածնունդ,,  միջազգային   մրցույթ-փառատոնի  III  կարգի մրցանակակիր   / բրոնզե մեդալ

2012թ.  Երևան ք. Սայաթ-Նովայի  300 ամյակի նվիրված  Հանրապետական   մրցույթ –Պատվոգիր:

 

 

 

 

Երեմյան Լիաննա

2-րդ կուրս քանոն մասնագիտություն:

2006թ. Արմավիրի մարզային մրցույթ-փառատոն – I մրցանակ:

2007թ. Արմավիրի մարզային մրցույթ-փառատոն – I մրցանակ:

2007թ. Գյումրու կոնսերվատորիայի  հիմնադրման 10-ամյակին նվիրված հանրապետական ջառատոն պատվոգիր:

2008թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային մրցույթ-փառատոնի III կարգի մրցանակակիր:

2009թ. Երևանի “Ազգային նվագարանների և ազգային երգի” Հանրապետական մրցույթ II մրցանակ:

2009թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային մրցույթ-փառատոնի /1-ին տարիքային խումբ/II կարգի մրցանակակիր/արծաթե մեդալ/:

2010թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային մրցույթ-փառատոնի III կարգի մրցանակակիր /բրոնզե  մեդալ/:

2011թ. Երևան ք. Ազգային նվագարանների Հանրապետական Մրցույթ III մրցանակ:

2011թ. Գյումրու “Վերածնունդ” միջազգային   մրցույթ-փառատոնի /2-րդ տարիքային խումբ / II կարգի մրցանակակիր/արծաթե մեդալ/:

2012թ. Երևանի Սայթ-նովայի 300 ամյակին նվիրված Հանրապետական  մրցույթ- պատվոգիր: